Продуктивне навчання,
як засіб розвитку творчих здібностей учнів на уроках математики
Індик Олена Василівна — методист районного методичного кабінету відділу освіти Кіровоградської районної державної адміністрації
Лучанова Валентина Володимирівна
голова Кіровоградського районного методичного об’єднання вчителів математики.
Вчитель математики Грузьківського НВК.
Вищої категорії
Нагороджена знаком "Відмінник освіти України"
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Хлань Валентина Гордіївна
Вчитель Веселівського НВК
Вища категорія
Нагородженна знаком"Відмінник освіти"
Заєць Світлана Олексіївна
Вчитель Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Подяка УОН ОДА
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Овчаренко Світлана Анатоліївна
Вчитель Соколівської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Вчитель-методист
Нагороджена знаком "Відмінник освіти України”
Хлань Леонід Станіславович
Вчитель Веселівського НВК
Вища категорія
Нагороджений знаком "Відмінник освіти"
Валько Любов Пантелеївна
Вчитель Аджамської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Заслужений вчитель України
Міршук Алла Миколаївна
Вчитель Веселівського НВК
Вища категорія
Ауліна Валентина Петрівна
Вчитель Високобайрацького НВК
Вища категорія
Нагороджена грамотою обласного УОН
вчитель-методист
Гришина Наталя Олександрівна
Вчитель Созонівського НВК
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Вчитель-методист
Нагороджена Почесною грамотою МОН
Садовенко Тетяна Сергіївна
Вчитель Кіровської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Приймак Тамара Федосіївна
Вчитель Оситнязької ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Нагороджена знаком "Відмінник освіти України"
вчитель - методист
Шевченко Тетяна Миколаївна
Вчитель Крупської ЗШ І-ІІІ ст
Спеціаліст
Топчій Надія Василівна
Вчитель Катеринівської ЗШ І – ІІІ ст
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Петренко Світлана Анатоліївна
Вчитель Миколаївської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Киричок Людмила Миколаївна
Вчитель Олексіївської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Банна Лідія Миколаївна
Вчитель Миколаївської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Мамалига Галина Володимирівна
Вчитель Катеринівської ЗШ І – ІІІ ст
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Баришева Алла Миколаївна
Вчитель Могутненського НВК
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Лопушнян Світлана Миколаївна
Вчитель Катеринівської ЗШ І – ІІІ ст
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Фоменко Оксана Григорівна
Вчитель Степового НВК
Вища категорія
Старший вчитель
Бондаренко Зоя Анатоліївна
Вчитель Соколівської ЗШІ-ІІІ ст
Вища категорія
Вчитель-методист
Нагороджена Почесною грамотою відділу освіти КРДА
Курлова Оксана Михайлівна
Вчитель Первозванівської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Нагороджена грамотою КОКП працівників освіти і науки
Гончарова Ірина Володимирівна
Вчитель Клинцівської ЗШ І-ІІІ ст
ІІ категрорія
Гуненко Тетяна Вікторівна
Вчитель Оленокосогорівської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
нагороджена Почесною грамотою ДОН
Соф’янчук Євген Олександрович Вчитель Оленокосогорівської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Хромушкіна Валентина Вікторівна
Вчитель Покровської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Яковлєва Марина Михайлівна
Вчитель Великосеверинівської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Балашова Раїса Василівна
Вчитель Олексіївської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Тарасенко Ірина Анатоліївна
Вчитель Первозванівської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Григор’єва Юлія Анатоліївна
Вчитель Федорівського НВК
Спеціаліст
Явтушенко Тетяна Юріївна
Вчитель Степового НВК
ІІ категорія
Гудзенко Ольга Іванівна
Вчитель Могутненського НВК
І категорія
Городецький Олександр Олександрович
Вчитель Калинівської ЗШ І-ІІІ ст
Спеціаліст
Кривенко Валентина Олександрівна
Вчитель Івано-Благодатненського НВК
Вища категорія
Нагороджена Почесною грамотою МОНУ
Вовненко Ірина Вікторівна
Вчитель Володимирівської ЗШ І-ІІІ ст
ІІ категорія
Федіна Оксана Олександрівна
Вчитель Первозванівської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Требунських Євген Вікторович
Вчитель Володимирівської ЗШ І-ІІІ ст
ІІ категорія
Багрій Раїса Сергіївна
Вчитель Гаївської школи І-ІІ ст
Спеціаліст
Чернявський Валерій Семенович
Вчитель Грузьківського НВК
Вища категорія
Нагороджений Почесною грамотою УОН
Асадченко Людмила Миколаївна
Вчитель Вишняківської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Коваленко Вадим Олександрович
Вчитель Високобайрацького НВК
Спеціаліст
Ситник Любов Михайлівна
Вчитель Крупської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Нагороджена грамотою обласного УОН
Патинок Наталія Григорівна
Вчитель Соколівської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Полякова Ірина Олександрівна
Вчитель Крупської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія
Матвієнко Катерина Сергіївна
Вчитель Іванівського НВК
Спеціаліст
Бурдільна Лариса Григорівна
Вчитель Назаріського НВК
І категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Нагороджена Почесною грамотою УОН
Красіліч Зоя Андріївна
Вчитель Могутненського НВК
Вища категорія
Педагогічне звання "Старший вчитель"
Нагороджена Почесною грамотою УОН
Землянська Любов Юріївна
Вчитель Червоноярської ЗШ І-ІІІ ст
Вища категорія
Назаренко Раїса Михайлівна
Вчитель Івано-Благодатненського НВК
Вища категорія
Істоміна Інна Володимирівна
Вчитель Крупської ЗШ І-ІІІ ст
І категорія